Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O WSZYSTKIM

Utworzony przez Jumanji, 27 września 2011 r. o 22:35
Gość napisał:
no wsiąkło nagle i już
No to gdzie teraz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no wsiąkło nagle i już
A było swojego kaznodzieję drażnić !!! Jest jak Feniks Mój odnośnik
Ostatnio edytowany 16 listopada 2011 r. o 00:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
A było swojego kaznodzieję drażnić !!! Jest jak Feniks Mój odnośnik
obraziłam się nie drażniłam.....no może troszeczkę ale to tak z przekory chyba raczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hi, hi napisał:
Na Echu się państwo bawi
Nio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
obraziłam się nie drażniłam.....no może troszeczkę ale to tak z przekory chyba raczej
A czy ktoś coś mówi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
A czy ktoś coś mówi ?
Maleńczuk super idę słuchać jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
A było swojego kaznodzieję drażnić !!! Jest jak Feniks Mój odnośnik Tylko żeby jaki szpicel nie doniósł administracji, że to kontynuacja "Może tutaj o wszystkim! Dla zabłąkanych z gp24 o wszystkim w kulturalny sposób proszę" bo będzie po ptokach !
A to po co to dopisałeś, wykasuj. Może nie zauważy. Bielmem oczy lubią zarastać niektórym i to jest szansa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to po co to dopisałeś, wykasuj. Może nie zauważy. Bielmem oczy lubią zarastać niektórym i to jest szansa
Tia bielmem oczy - krew od razu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Wróciła koza do woza?
Godziny policzone, a czas szybo leci - prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu buntownicy się odnaleźli, może dobrze, przynajmniej nie śmiecą, nie brużdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa Nie żałujmy sobie, umiejętnie korzystajmy z tych od niedawna danych nam swobód - S'il vous plâit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
I znowu buntownicy się odnaleźli, może dobrze, przynajmniej nie śmiecą, nie brużdżą.
Awanturnicy raczej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa Nie żałujmy sobie, umiejętnie korzystajmy z tych od niedawna danych nam swobód - S'il vous plâit
Mój odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
No to gdzie teraz?
Tu i znowu jak w domu u siebie Mój odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa Nie żałujmy sobie, umiejętnie korzystajmy z tych od niedawna danych nam swobód - S'il vous plâit
Mój odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcześniej ten i ostatni też, zawdzięczajcie to Epsi i nikolas69, musiał zostać z widomych powodów zamknięty !!!
Ostatnio edytowany 7 grudnia 2011 r. o 19:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwone-wieczorek-t47160/page__st__93860 Mój odnośnik Tu teraz zawyża poziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
wcześniej ten i ostatni też, zawdzięczajcie to Epsi i nikolas69, musiał zostać z widomych powodów zamknięty !!!
Ależ ty jesteś głupiutki Jumanji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ależ ty jesteś głupiutki Jumanji
Oni wszyscy tam są po jednych pieniądzach, dobrze, że znowu ich pogoniono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezydencja Odcinek 36 online http://serialelove.pl/rezydencja/rezydencja-odcinek-36/ Ogrodnik szantażuje Annę, ona domaga się, żeby Urszula go zwolniła. Tajemniczy mężczyzna ogląda zdjęcia Marka w różnych sytuacjach. Poker ucieka z posiadłości Podhoreckich. Słychać pisk opon. Właśnie w ten sposób ... Rezydencja Odcinek 35 online http://serialelove.pl/rezydencja/rezydencja-odcinek-35/ Basia waha się, czy przeprowadzić się do Krzysztofa. Bardzo nie podoba jej się fakt, że Krzysztof próbuje wpłynąć na jej decyzję przez Karolinę, Elżbietę i Łucję. Julia manipuluje Łukaszem. Łukasz przyjeżdża do Bożydarowa. ... wszystkie odcinki na: http://serialelove.pl/online/rezydencja/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...